Acana Senior Sucha Karma dla psa op. 11.4kg

  • szt.
  • 294,00 zł 259,99 zł
  • Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 294,00 zł
Wysokiej jakości karma dla psów ras wszystkich ras powyżej 7 roku życia.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Senior to karma sucha dla psów wszystkich ras powyżej 7 roku życia. Przepełniona jest mięsem kurczaków z chowu bezklatkowego, jajami ściółkowymi, mięsem storni poławianej w naturalnym środowisku oraz dojrzewającymi w słońcu owocami i warzywami.

Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem. Karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Formuła Heritage ogranicza ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.
 
Świeży kurczak i chrząstki kurczaka stanowią naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu). Odpowiadają one za zdrowie kości i stawów, co jest niezmiernie ważne w przypadku psich seniorów.

Świeże ryby są najlepszym źródłem łatwostrawnych, nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega3, które doskonale wpływają na lśniącą sierść i zdrową skórę.

Obniżona zawartość tłuszczu, sprzyja utrzymaniu zdrowej i szczupłej sylwetki u psów starszych, które większość czasu przebywają w domu bez zwiększonego wysiłku fizycznego.
 
Wielkość i kształt granulki został uśredniony tak, aby dorosły pies każdej rasy mógł sobie z nią poradzić.