Acana Puppy Large Sucha Karma dla szczeniaka op. 17kg

  • szt.
  • 386,00 zł
  • Niedostępny
Wysokiej jakości karma przeznaczona dla szczeniąt ras dużych.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Puppy Large to karma sucha dla szczeniąt dużych ras. Przepełniona jest mięsem kurczaków z chowu bezklatkowego, jajami ściółkowymi, mięsem storni poławianej w naturalnym środowisku oraz dojrzewającymi w słońcu owocami i warzywami.

Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.
 
Świeży kurczak i chrząstki kurczaka stanowią naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu). Jest to niezmiernie ważne w przypadku szczeniąt ras dużych, które bardzo szybko rosną i przybierają na wadze, przez co dodatkowo obciążają swój układ ruchu.

Ryby są doskonałym źródłem nieprzetworzonych kwasów Omega3, które są niezmiernie ważne w diecie psów. Wpływają one korzystnie na zdrową skórę i lśniącą sierść.

Wysoka zawartość białka, a niska węglowodanów sprawia, że karma jest bogata w wartości odżywcze, tak aby Twój pies cieszył się zdrowiem i szczytową formą.
 
Wielkość i kształt granulki został przystosowany dla dorosłych psów ras dużych. Rozmiar granulki został dopasowany specjalnie pod duże rasy, a więc pies przy posiłku nie zdoła połknąć granulki, a będzie musiał ją gryźć, dzięki czemu problem z kamieniem nazębnym znacznie się zmniejszy.