Acana Puppy&Junior Sucha Karma dla szczeniaka op. 17kg + Whimzees Przysmak ToothBrush Puppy rozm. M/L op. 30g

  • szt.
  • 379,00 zł 359,00 zł
  • Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 379,00 zł
Wysokiej jakości karma dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Puppy&Junior to sucha karma dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras. Przepełniona jest mięsem kurczaków z chowu bezklatkowego, indykiem, jajami ściółkowymi, mięsem storni poławianej w naturalnym środowisku oraz dojrzewającymi w słońcu owocami i warzywami.
 
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.

Świeży kurczak i jego chrząstki stanowią naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu), które odpowiadają za mocne i zdrowe stawy oraz kości.
 
Ryby są doskonałym źródłem nieprzetworzonych kwasów Omega3 (EPA-DHA), które są niezmiernie ważne w diecie psów. Wpływają one korzystnie na wygląd skóry i sierści, a także wzmacniają nieprzepuszczalność bariery skórnej.

Wysoka zawartość białka, a niska węglowodanów sprawia, że karma jest bogata w wartości odżywcze, tak aby Twój pies cieszył się zdrowiem i szczytową formą.

Wielkość i kształt granulki został uśredniony tak, aby szczeniak każdej rasy mógł sobie z nią poradzić.