Acana Classics Prairie Poultry Sucha Karma dla psa op. 9.7kg

  • ID produktu: 1596
  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: Acana Pies
  • Kod producenta: 064992560119
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 249,00 zł
Wysokiej jakości karma z kurczakiem dla psów wszystkich ras.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Classic Prairie Poultry to karma dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. To starannie opracowana receptura opierająca się na składnikach mięsnych (50%) oraz składnikach odżywczych (50%) takich jak warzywa i owoce, owies, jęczmień perłowy oraz zioła. Dzięki temu zapewniasz swojemu pupilowi sycący i zdrowy posiłek.

Karma cechuje się wysoką zawartością białka zwierzęcego i kwasów Omega3, które gwarantują szczytowa formę Twojego psa.
 
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.

Wysoka zawartość mięsa w karmie - 50% - zapewnia odpowiedni poziom białka, co odpowiada naturalnej diecie psów i odżywia je zgodnie z ich anatomicznym zapotrzebowaniem na białko zwierzęce.
 
Świeży kurczak i jego chrząstki stanowią naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu), które odpowiadają za mocne i zdrowe stawy oraz kości.
 
W porównaniu do konwencjonalnych karm, Acana dostarcza więcej kalorii z białka i tłuszczu oraz mniej kalorii z węglowodanów, zmniejszając ryzyko otyłości i gwarantując szczytową formę Twojego psa.