Acana Adult Dog Sucha Karma dla psa op. 11.4kg

  • ID produktu: 3167
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Acana Pies
  • Kod producenta: 064992525118
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 275,00 zł
Wysokiej jakości karma dla psów dorosłych wszystkich ras.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Adult Dog to karma dla psów dorosłych wszystkich ras. Przepełniona jest mięsem drobiu z chowu bezklatkowego, świeżymi jajami ściółkowymi z lokalnych farm preriowych oraz rybami poławianymi w naturalnym środowisku w okolicach wyspy Vancouver.
 
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.
 
Świeży kurczak i jego chrząstki stanowią naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu), które odpowiadają za mocne i zdrowe stawy oraz kości.

Ryby są doskonałym źródłem nieprzetworzonych kwasów Omega3 (EPA-DHA), które są niezmiernie ważne w diecie psów. Wpływają one korzystnie na wygląd skóry i sierści, a także wzmacniają nieprzepuszczalność bariery skórnej.
 
Dzięki niskoglikemicznym warzywom i owocom, które zastępują zboża czy kukurydzę, w karmie jest bardzo ograniczona ilość węglowodanów, a co za tym idzie - podawanie Acany ogranicza ryzyko występowania nadwagi u Twojego pupila, a także różnorakich alergii.
 
Wielkość i kształt granulki został uśredniony tak, aby dorosły pies każdej rasy mógł sobie z nią poradzić.