Trixie Drapak Humberto dla kota wys. 174cm kolor szary nr kat. 44674

  • ID produktu: 120919
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Trixie
  • Kod producenta: 4011905446745
  • Dostępność: Chwilowy brak
  • szt.
  • 1 199,00 zł
  • Niedostępny
Drapak stojący XXL z tubami sizalowymi, budką i legowiskami dla kota.

Posiadanie w domu kota wiąże się z mnóstwem przyjemności, ale również z obowiązkami. Jednym z nich jest nauka korzystania z artykułów przeznaczonych typowo dla naszego pupila- kuweta, miski czy drapak.  Niestety, ale często nasze kociaki wolą meble od drapaków, co zdecydowanie zalicza się do tych "mniej przyjemnych" zalet
posiadania kota. Aby kot wybrał drapak a nie nowa kanapę, trzeba przede wszystkim odpowiednio go dobrać do wielkości i temperamentu zwierzaka.

Drapak Humberto to jeden z największych drapaków dostępny w ofercie naszego sklepu. Będzie idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych, dużych pomieszczeń.. Stabilny, dzięki grubej i ciężkiej płycie podstawy - nadaje się do postawienia w każdym miejscu - również tam, gdzie kot najchętniej ostrzy pazury.

Drapak posiada grube tuby o średnicy 12cm pokrytą sizalem, co daje bardzo dużą powierzchnię do drapania.  Aż cztery miejsca do odpoczynku sprawiają, że drapak będzie się dobrze sprawdzał przy dwóch lub większej ilości kotów. Miejsca do odpoczynku posiadają wypełnienia, które dodatkowo umilą mruczkom odpoczynek.
 
Dodatkowo, do drapaka przyczepiony jest gruby sznur, który popsikany kocimiętką z pewnością zachwyci nie jednego kociaka!
 
Produkt dostępny jest tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta. Zamówienie musi być z góry opłacone. W przypadku chęci złożenia zamówienia produktu, zapraszamy do kontaktu z działem Obsługi Klienta pod numerem 601-755-860 lub wysłanie maila na adres sklep@zooexpress.pl.
 
UWAGA! Ze względu na indywidualnie zamówienie, NIE PRZYSŁUGUJE prawo do odstąpienia od umowy! Produkt wysyłany jest na palecie, w związku z czym przy doręczeniu kurier może poprosić o pomoc z rozładunkiem!
!