Royal Canin Vet Adult Neutered Large Dog Sucha Karma dla psa op. 12kg

  • ID produktu: 1301
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Royal Canin Vet
  • Kod producenta: 3182550761925
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 225,00 zł

Karma dla psów dorosłych ras dużych po sterylizacji i/lub problemami stawowymi.

Psy ras dużych to psy ze szczególnymi wymaganiami. Ze względu na ich budowę ciała, stawy oraz inne organy wewnętrzne są często narażone na wszelkie schorzenia.

Dodatkowo, po zabiegu sterylizacji, mogą mieć również tendencję do tycia. W trosce o ich zdrowe i długie życie, decydując się na zakup karmy suchej, należy wybierać produkty pełnowartościowe, najlepiej stworzone z myślą właśnie o psach w przedziale wagowym 25-45kg.

Dieta Neutered Adult Large Dog to pełnowartościowa karma dedykowana dla psów dorosłych, dużych ras  po zabiegu sterylizacji lub z tendencją do nadwagi i/lub problemami stawowymi. W karmie zostały zawarte wysokostrawne białka, pulpa buraczana oraz olej rybny, których zadaniem jest maksymalna ochrona przewodu pokarmowego. Opatentowany kompleks współdziałających przeciwutleniaczy (witaminy E i C, tauryna i luteina) pomaga ograniczyć uszkodzenia komórek spowodowane stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami.

Dodatek glukozaminy, siarczanu chondroityny oraz kwasów tłuszczowych omega 3 (EPA-DHA) pomaga chronić i odżywiać chrząstkę stawową oraz zmniejsza nasilenie reakcji zapalnej w obrębie stawów.

Odpowiednia, niskokaloryczna receptura zapewniająca uczucie sytości, unikalny krokiet oraz dokładnie opracowane dawkowanie pomagają utrzymać optymalną masę ciała u dorosłych psów po zabiegu sterylizacji.

Karma jest stworzona dla kastrowanych/sterylizowanych, dorosłych (pow. 15 m-ca życia) psów ras dużych (25-45kg).

Dobór diety weterynaryjnej powinien zawsze zostać skonsultowany z lekarzem weterynarii, który wcześniej zdiagnozował zwierzę i uwzględnił ewentualne przeciwwskazania w dietoterapii.