Orijen Regional Red Sucha Karma dla psa op. 11.4kg [Data ważności: 05.10.2023]

  • szt.
  • 429,00 zł
Biologicznie odpowiednia karma dla psów w każdym wieku.

Orijen to kanadyjska karma dla psów i kotów, w składzie której zawarte są składniki pochodzące tylko od sprawdzonych i zaufanych dostawców - regionalnych farmerów i rybaków. Orijen to karma bez zbóż, przepełniona różnorodnym mięsem − stanowi ono 85% składu, z czego 2/3 jest świeże lub surowe, a 1/3 delikatnie dehydratyzowane.

Wszystkie karmy Orijen zbilansowane są w taki sposób, że można je podawać Pupilom w każdym wieku.

Psy są naturalnie przystosowane do diety opartej na mięsie. Dlatego dieta Regional Red pełna jest różnorodnych gatunków czerwonego mięsa - zawiera wołowinę, mięso dzika, jagnięcinę, wieprzowinę oraz mięso bizona oraz ryb. Karma zawiera wysoce przyswajalne proteiny oraz kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, które wspierają doskonałą kondycję i piękną.

Skład karmy przepełniony jest odżywczymi proporcjami świeżego mięsa, organów, chrząstek, całych ryb oraz jaj, dzięki czemu dostarcza naturalnego źródła prawie wszystkich składników odżywczych niezbędnych dla psów.

Orijen Regional Red jest jedzeniem z dużą zawartością białka i małą ilością węglowodanów z soczewicy oraz ciecierzycy. Dynia i owoce wpływają na powolny wzrost cukru we krwi, co redukuje stopień magazynowania tłuszczu.