Orijen Original Adult Dog Sucha Karma dla psa op. 2kg [Data ważności: 15.04.2023]

  • szt.
  • 75,00 zł

Biologicznie odpowiednia karma dla psów dorosłych wszystkich ras.

Orijen to kanadyjska karma dla psów i kotów, w składzie której zawarte są składniki pochodzące tylko od sprawdzonych i zaufanych dostawców - regionalnych farmerów i rybaków. Orijen to karma bez zbóż, przepełniona różnorodnym mięsem − stanowi ono 85% składu, z czego 2/3 jest świeże lub surowe, a 1/3 delikatnie dehydratyzowane.

Wszystkie psy, niezależnie od rasy i wielkości, są mięsożercami - biologicznie przystosowanymi do diety bogatej w różne gatunki mięs, z dodatkiem warzyw, owoców i traw.

Orijen Original to karma składająca się z mięsa kurczaka, chrząstek, organów, ryb oraz jaj. Wszystkie te składniki zawierają niezbędne składniki odżywcze, których Twój pies potrzebuje do długiego i zdrowego życia.

Nienasycone kwasy tłuszczowe pochodzące ze świeżych ryb sprzyjają dobremu funkcjonowaniu układu immunologicznego i nerwowego psa, a także poprawiają także wygląd skóry i sierści.

Zawartość ziół oraz traw wspomaga naturalne procesy trawienne, wzmacnia organy oraz oczyszcza organizm z toksyn.

Dodatek liofilizowanej wątroby z kurczaka i indyka podkreślają walory smakowe karmy Orijen, sprawiając że jest pysznym kąskiem nawet
dla wybrednych psów.


Wersja Original jest dedykowana dla psów dorosłych wszystkich ras.