Orijen Cat Fit&Trim Sucha Karma dla kota op. 5.4kg [Data ważności: 19.11.2023]

  • ID produktu: 9526
  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: Orijen Kot
  • Kod producenta: 064992284541
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 259,00 zł
Pełnoporcjowa karma sucha w wersji odtłuszczonej dla kotów w każdym wieku.

Orijen
to kanadyjska karma dla psów i kotów, w składzie której zawarte są składniki pochodzące tylko od sprawdzonych i zaufanych dostawców - regionalnych farmerów i rybaków. Orijen to karma bez zbóż, przepełniona różnorodnym mięsem − stanowi ono 85% składu, z czego 2/3 jest świeże lub surowe, a 1/3 delikatnie dehydratyzowane.

Wszystkie karmy Orijen zbilansowane są w taki sposób, że można je podawać Pupilom w każdym wieku.

Nie tylko zabieg sterylizacji lub kastracji może doprowadzić kota do otyłości. Często powodem nadwagi u zwierząt domowych jest źle dobrana dieta i zbyt mało ruchu. Większość karm typu light, pomimo zmniejszonego udziału tłuszczu, zawiera bogate w węglowodany zboża. Bogata, a nie "uszczuplona" wersja karmy Orijen Fit&Trim oparta jest na składnikach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania oraz do osiągnięcia szczupłej, zdrowej sylwetki.

Jedzenie Orijen Fit&Trim pełne jest odżywczego białka zwierzęcego, które pochodzi z kurczaka i indyka chowanych na wolnym wybiegu, ryb poławianych w naturalnym środowisku oraz jaj ściółkowych. Dodatek liofilizowanej wątroby dorsza naturalnie pogłębia walory smakowe, dzięki czemu karma jest smakowita, nawet dla najbardziej wybrednych kotów.

Formuła cechuje się ograniczoną zawartością tłuszczu i węglowodanów oraz unikalną mieszanką włókien z dyni i jabłek, zapewniając szczytową formę wszystkim dorosłym kotom.

W miejsce zbóż o wysokim indeksie glikemicznym, takich jak: kukurydza, pszenica czy biały ryż - w karmie Orijen zastosowano zestaw owoców i warzyw, które są źródłem ważnych witamin i minerałów oraz niezbędnych składników odżywczych w naturalnej formie.