Nature's Miracle Płyn usuwający plamy i zapachy Ultimate Stain&Odour Eliminator Cat dla kota poj. 946ml

  • ID produktu: 123074
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nature's Miracle
  • Kod producenta: 4048422154600
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 55,00 zł
Środek skutecznie usuwający uporczywe zabrudzenia i zapachy po kotach.
 
Nature's Miracle to uniwersalne rozwiązanie na codzienne i uporczywe zabrudzenia po zwierzakach. Produkty tej marki w bezpieczny sposób pozwolą uporać ci się z biologicznymi plamami po kocie czy psie. Nature's Miracle wykorzystuje dwie formuły, które działają dopóki całkowicie nie usuną plam i nieprzyjemnych zapachów.

Środek Ultimate Srain&Odour Eliminator dla kotów to idealne rozwiązanie na uporczywe plamy po kotach. Dzięki szybko działającej formule bioenzymatycznej w łatwy sposób usuniemy plamy oraz szybko zneutralizujemy nieprzyjemne zapachy.
 
Formuła bioenzymatyczna zawiera opatentowane drobnoustroje produkujące enzymy, które wnikają w zabrudzenie i działają tak długo, dopóki nie usuną zabrudzeń.
 
 
Preparat używany i przechowywany zgodnie z zaleceniami producenta jest bezpieczny nie tylko dla zwierząt, ale również nie uszkodzi czyszczonych powierzchni.
 

Sposób zastosowania:
Przed użyciem przetestuj powierzchnię pod kątem trwałości koloru, nakładając produkt na niewidoczny obszar. Odczekaj 5 minut, a następnie przetrzyj białą szmatką. Jeśli kolor zostanie usunięty z obszaru testowego, nie używaj na tych powierzchniach Nature's Miracle.
Nie stosować na surowym drewnie, skórze, zamszu, jedwabiu lub wełnie oraz na porowatych powierzchniach kamiennych/ceramicznych.
Nie rozcieńczaj.
Wypróbuj Nature's Miracle przed użyciem innych środków czyszczących bądź detergentów, które mogą chemicznie utrwalić plamy, przez co nie będzie można ich usunąć.
Na ciężkie plamy: Delikatnie wyszoruj plamę i zostaw na niej produkt przez 15 minut.
W przypadku silnych zapachów: ponownie nałóż produkt, dokładnie namaczając ubrudzony obszar i pozostaw do wyschnięcia.