Miodowa Mydlarnia Świeca sojowa Słodki Miód op. 120ml WYPRZEDAŻ

  • ID produktu: 122371
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Miodowa Mydlarnia
  • Kod producenta: 5903636961231
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 34,00 zł
Świeca z wosku sojowego o otulającym, słodkim zapachu miodu.
 
Świece zapachowe Miodowej Mydlarni to ekologiczne produkty ręcznie wykonywane. Dzięki temu otrzymujemy produkt unikatowy. Każda świeca wykonana została z wosku sojowego, jest całkowicie wegańska, a dodatkowo nie emituje toksyn, nie dymi i nie kopci, dzięki czemu jest bezpieczna dla naszego zdrowia, a także dla zdrowia naszych pupili.
 
Niewątpliwym atutem jest fakt, że produkt jest biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska. Każda świeczka jest zamknięta w szklanym słoiczku o pojemności 120ml. Knot został wytworzony z bawełnianego sznurka.
 
Produkt nie zawiera: substancji modyfikowanych genetycznie, produktów ropopochodnych (np. parafiny), ołowiu w knocie
 
Pamiętaj, że każda świeca zostaje wytwarzana ręcznie. Do ich produkcji Miodowa Mydlarnia korzysta z całej swojej wiedzy, umiejętności i poczucia estetyki, aby finalnie powstała świeca o nieskazitelnym wyglądzie. Ze względu na delikatność wosku sojowego i charakter produkcji, możliwe jest powstanie malutkich pęcherzyków, delikatnych nierówności, a także pęknięcia wosku. Nie ma to jednak wpływu na jakość i wartość użytkową świecy.
 
Świeca Miodowej Mydlarni Słodki Miód została wytworzona z wosku sojowego. Jej łagodny, kremowy aromat miodu otula niczym ciepły i miękki koc. Przynosi ukojenie po ciężkim dniu. Główny aromat świeci jest słodki, jednak nie za intensywny w swojej słodkości.
 
Sposób użycia: zaleca się, aby jednorazowo palić świecę nieprzerwanie przez minimum 1,5-2 godziny. Dzięki temu powierzchnia wosku roztapia się na całej średnicy słoiczka i unikniemy tzw. tunelowania świecy, a tym samym przedłużymy żywotność i całkowity czas palenia się świecy.
Pamiętaj, aby przed każdym zapaleniem sprawdzić, czy knot ma długość około 0,5 cm. W razie konieczności przytnij knot (tak, aby resztki spalonego knota nie wpadły do wosku).
 
Zasady bezpieczeństwa:
Świeca powinna zostać umieszczona z dala od przeciągu, na równiej powierzchni. Nie pozostawiaj zapalonej świeci bez nadzoru i poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt. Nie powinno się przenosić zapalonej świecy. Nie nachylaj się bezpośrednio nad płomieniem.
 
Pamiętaj, że słoik nagrzewa się w trakcie palenia świecy!