Miodowa Mydlarnia Mini Zestaw Wosków zapachowych op. 25g

  • ID produktu: 122374
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Miodowa Mydlarnia
  • Kod producenta: 5903636961613
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 14,00 zł
Mini zestaw wosków zapachowych w 4 różnych wersjach aromatycznych.
 
Woski zapachowe Miodowej Mydlarni to produkty ręcznie wykonywane. Dzięki połączeniu wosku sojowego i pszczelego z naturalnymi olejkami eterycznymi otrzymujemy produkt unikatowy, będący zdrową i bezpieczną alternatywą dla świec i wosków parafinowych. Producent na każdym etapie produkcji dba o to, aby oferowane produkty były jak najbardziej przyjazne środowisku i wpisywały się z nurt zero waste.
Dopełnieniem całości są urocze kształty oferowanych wosków - np. sowa lub serduszko.
 
Pamiętaj, że każdy wosk zostaje wytwarzany ręcznie. Do ich produkcji Miodowa Mydlarnia korzysta z całej swojej wiedzy, umiejętności i poczucia estetyki, aby finalnie powstał produkt o nieskazitelnym wyglądzie. Ze względu na delikatność wosku sojowego i pszczelego oraz charakter produkcji, możliwe jest powstanie niewielkich niedoskonałości. Nie ma to jednak wpływu na jakość i wartość użytkową wosków zapachowych.
 
Mini zestaw wosków Miodowej Mydlarni zawiera 4 różnorodne zapachy. Dzięki temu otrzymamy produkt, który pozwoli nam sprawdzić i przetestować różne wersje aromatyczne.
Całość zapakowana jest w estetyczne pudełeczko tekturowe. Produkt idealnie sprawdzi się także jako drobny upominek.
 
Sposób użycia: umieść kostkę wosku w miseczce kominka, do którego wkładamy zapaloną, bezzapachową świeczkę typu tealight. Poczekaj kilka minut aż wosk zacznie się topić uwalniając aromat.
 
Jak usunąć wosk z kominka?
Sposób pierwszy: pozostaw wosk w miseczce kominka do czasu aż całkowicie ostygnie. Wstaw go do lodówki na minimum 2h, a następnie wosk podważ lekko palcem lub końcówką noża.
Sposób drugi: pozostaw wosk w miseczce kominka aż delikatnie się schłodzi i ostrożnie wylej na np. kawałek zgniecionego papierowego ręcznika kuchennego. Wytrzyj kominek z pozostałych resztek wosku.
W obu przypadkach, w razie potrzeby, miseczkę kominka można umyć używając ciepłej wody i płynu do mycia naczyń. Pozostaw do dokładnego wyschnięcia.
 
Zasady bezpieczeństwa:
Kominek powinien zostać postawiony w miejscu z dala od przeciągu, na równiej powierzchni. Nie pozostawiaj zapalonego kominka bez nadzoru i zadbaj o to, aby pozostał poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt. Nie przenoś rozgrzanego kominka.
Pamiętaj także, że roztopiony w kominku wosk jest gorący.