VetExpert Raw Paleo Puppy Medium Sucha Karma dla psa op. 10kg WYPRZEDAŻ OSTATNIA SZTUKA [Data ważności: 05.07.2021]

  • ID produktu: 11842
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: VetExpert
  • Kod producenta: 5902414201842
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 219,00 zł 207,00 zł
Monoproteinowa karma dla szczeniąt ras średnich, z indykiem z wolnego wybiegu, bez zbóż.
 
Formuła Raw Paleo charakteryzuje się prostym składem i duża zawartością mięsa. Nie zawiera zbóż ani innych niepotrzebnych wypełniaczy, dzięki czemu zapewnia rzeczywiste potrzeby żywieniowe dla psów w każdym wieku.
 
Raw Paleo Medium Size Puppy ze względu na zawartość DHA wspomaga rozwój wzroku i mózgu, zaś MOS i FOS pomagają ustabilizować mikroflorę przewozu pokarmowego i wspomaga trawienie.
 
Wyjątkowy smak
Podstawą karmy jest świeży indyk i świeże warzywa co zapewnia niezwykłą smakowitość, dzięki czemu Raw Paleo jest chętnie jedzone nawet przez wybredne psy.
 
Ograniczenie ryzyka alergii
W karmie zostało użyte wyłącznie jedno źródło białka (indyk), co eliminuje potencjalne zagrożenia związane z alergiami. Zboża zostały zastąpione ziemniakami i batatami, które nie posiadają właściwości alergizujących, polecane są więc przy dietach hypoalegicznych.
 
Doskonała jakość składników
Indyk użyty w karmie został pozyskany z farm free run. Oznacza to, że przez całe swoje życie chowany był nie w klatkach, a na wolnym wybiegu. Ponad to, wyróżnia się jakością human grade, gdyż jest również dopuszczony do spożycia przez ludzi.
 
Dodatkowe zalety karmy:
- Olej z łososia - jedno z najbogatszych źródeł nienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny Omega-3. Posiada silne działanie przeciwzapalne.
- FOS (fruktooligosacharydy) - poprawia konsystencję kału, ogranicza wzdęcia i zwiększa wytwarzanie przez bakterie składników, które mają za zadanie odżywiać komórki jelit.
- MOS (mannooligosacharydy) - zabezpiecza przewód pokarmowy przed potencjalnie szkodliwymi bakteriami.
- Kwas DHA - wpływa na prawidłowy rozwój tkanki nerwowej oraz wzroku. U szczeniąt wpływa również pozytywnie na zwiększenie zdolności uczenia się.