Sheba Sauce Lover Mega Pack Mokra karma dla kota op. 32x85g

  • ID produktu: 122000
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Sheba
  • Kod producenta: 3065890152564
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 86,90 zł

Pełnoporcjowa, mokra karma w pysznym sosie dla kotów dorosłych.

Karma Sheba Sauce Lover w pysznym sosie to wyśmienita kompozycja wysokiej jakości posiłków w 4 wyjątkowych smakach -łosoś, tuńczyk, kurczak i kaczka. Mięsiste kawałki zanurzone w pysznym sosie, przygotowywane są z wyselekcjonowanych, naturalnych składników w oparciu o specjalną recepturę. Dzięki temu karma łączy w sobie doskonały smak z pełnią wartości odżywczych.

Każdy posiłek zamknięty jest w wygodnych tackach, co gwarantuje jego świeżość oraz wygodę w podawaniu. Tacki nadają się do recyklingu.

Sposób karmienia: Karmę podawać w temperaturze pokojowej. Niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do maksymalnie 2 dni. Zapewnić świeżą wodę do picia.

Skład:
z kaczką: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (43%, 94% naturalnego pochodzenia*; w tym kaczka 4%), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, cukry.
z kurczakiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (43%, 94% naturalnego pochodzenia*; w tym kurczak 4%), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, cukry.
z łososiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (40%, 94% naturalnego pochodzenia*), ryby i produkty rybne (100% naturalne*; w tym łosoś 4%), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, cukry.
z tuńczykiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (40%, 94% naturalnego pochodzenia*), ryby i produkty rybne (100% naturalne*; w tym tuńczyk 4%), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, cukry.
*Składniki naturalnego pochodzenia