Ham-Stake Pizza z ziołami i kwiatem malwy dla gryzonia i królika op. 60g

  • ID produktu: 122486
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ham-Stake
  • Kod producenta: 5907222880135
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 18,00 zł
Brzozowa miseczka dla gryzoni i królików wypełniona mieszanką suszonych ziół i kwiatem malwy.
 
Ham-Stake to polska firma będąca jednym z liderów wśród produktów dedykowanych dla małych zwierząt - gryzoni i królików. Wszystkie oferowane produkty wytwarzane są ręcznie ze specjalnie skomponowanych, wysokiej jakości składników.
 
Do produkcji używane są wyłącznie naturalne surowce wzbogacone o szeroką gamę dodatków - warzyw, nasion, ziół i suszonych liście krzewów owocowych oraz kwiatów (m.in. nagietka, hibiskusa czy lawendy).
Poszczególne składniki łączy się ze sobą z użyciem naturalnego kleju pochodzącego z hydrolizy skrobi ziemniaczanej.
Niewątpliwym atutem jest brak dodatku substancji słodzących, barwników i konserwantów.
 
Wybierając produkty Ham-Stake mamy pewność, że otrzymamy produkt w pełni przyswajalny i dostosowany do potrzeb małego pupila, a także nieszkodliwy.
 
Pizza z ziołami i kwiatem malwy to produkt w postaci miseczki wypełnionej mieszanką suszonych ziół. Powstała z wydrążonego kawałka drewna brzozowego wypełnionego po brzegi mieszanką suszonych ziół - m.in. mniszkiem lekarskim, miętą i melisą.
Do pustej już miseczki można nałożyć inne ulubione przysmaki pupila, np. suszoną żurawinę czy mix suszonych ziół, a nawet sianko. Dodatkowo miska z drewna brzozowego będzie produktem idealnym do prawidłowego ścierania zębów, co jest kluczową potrzebą gryzoni i królików.
 
Tunel, oprócz funkcji smacznej przekąski, stanowi także element rozrywki dla pupila. Może stać się także miejscem kryjówki na popołudniową drzemkę dla mniejszych gryzoni, np. myszek.