Genesis Pure Canada Puppy Green Highland Sucha Karma dla szczeniaka op. 11.79kg WYPRZEDAŻ

  • ID produktu: 120687
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Genesis
  • Kod producenta: 4015598012454
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 269,00 zł 229,00 zł

Wysokiej jakości karma dla szczeniąt wszystkich ras.

Głównym elementem diety przodków naszych czworonożnych przyjaciół w warunkach pierwotnych było mięso, ryby a także warzywa, owoce i zioła.

Dietetycy z Genesis Pure Canada, wykorzystując fundamentalną wiedzę dotyczącą psich potrzeb, przygotowali specjalne receptury z myślą o ewolucji i naturze, które pozwolą zaspokoić wszelkie wymagania żywieniowe.

Genesis Pure Canada Green Highland to dieta oparta na białku zwierzęcym dedykowana dla szczeniaków wszystkich ras do ukończenia 12. miesiąca życia. Unikalne połączenie wysokiej jakości mięs wspomaga rozwój mięśni i stawów, a dodatek colostrum, czyli siary,  która jest naturalnym produktem gruczołów mlekowych ssaków, wzmacnia układ odpornościowy szczeniaczków. 

Dodatkowo, produkt ten zawiera odtłuszczone mleko, które ułatwi stopniowe przejście z pokarmu matki na samodzielne jedzenie.  Dlatego jest to idealna karma stworzona do przestawienia szczeniaczków na suchą karmę!

Dietetycy i specjaliści Genesis ds. żywienia zwierząt od lat badają witaminy i minerały, aby opracować jak najlepszą kompozycje niezbędnych składników odżywczych. Wszystko po to, aby karma spełniała wymogi najlepszego pożywienia i spełniała wszystkie potrzeby żywieniowe Pupili. Dodatek starannie opracowanej mieszanki ziół i jagód dopełnia recepturę, dzięki czemu Twój szczeniaczek otrzyma niezbędne witaminy i antyoksydanty, które będą wspomagały jego naturalną aktywność i witalność.

Karma doskonale sprawdzi się w przypadku szczeniąt i młodych psów z wrażliwością pokarmową, w których diecie celowo wykluczono zboża. Niski indeks glikemiczny ułatwia utrzymanie prawidłowej masy ciała, co jest  bardzo ważne w okresie intensywnego wzrostu.

Karma pakowana jest w atmosferze ochronnej, aby jak najdłużej zachować świeżość i wyjątkowy smak. Opakowanie Fresh Pack posiada specjalny system, dzięki któremu można je wielokrotnie otwierać i zamykać, a karma pozostanie świeża przez długi czas.

Wielkość granulki  to około 11mm. Karmę należy przechowywać w temperaturze pokojowej.