Ferribiella Salviette Chusteczki pielęgnacyjne Extreme dla psa i kota op. 80szt.

  • ID produktu: 121315
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ferribiella
  • Kod producenta: 8014302286699
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 32,00 zł
Uniwersalne chusteczki nadające się dla praktycznie każdego zwierzaka i do różnorakich zastosowań.
 
Dla właścicieli zwierząt domowych pielęgnacyjne chusteczki są nieocenioną pomocą w dbaniu o czystość okolic oczu i uszu, do usuwania plam łzowych lub innych zabrudzeń,
w szczególności
po powrocie ze spaceru do szybkiego oczyszczenia łap (przy brzydkiej pogodzie).
 
Ferribiella to włoska firma, która w swojej ofercie posiada wiele różnorakich chusteczek stworzonych dla naszych czworonożnych przyjaciół.  Różne zapachy i praktyczne opakowania pozwalają optymalnie dostosować produkt do potrzeb właścicieli psów i kotów.
 
Chusteczki Sporco Estremo są przeznaczone do zadań specjalnych, co oznacza, że poradzą sobie z silnymi zabrudzeniami oraz nieprzyjemnymi zapachami. W swoim składzie przede wszystkim posiadają olejek migdałowy o olbrzymich właściwościach pielęgnacyjnych oraz leczniczych, a także witaminę E znaną wszystkim jako witamina młodości.
 
Dodatkowo, Witamina E poprawia znacząco kondycję skóry jednocześnie nawilżając ją i natłuszczając. Poprawia również prawidłowe dotlenienie skóry pupila, co sprzyja odbudowie i porostowi zdrowych i mocnych włosów. 
Natomiast, wspomniany olejek migdałowy doskonale nabłyszcza sierść, odżywia ją i wspiera procesy regeneracyjne, przy czym nie wywołuje podrażnień skóry. Na włosach tworzy powłokę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, nadając im blask i zdrowy wygląd.

Środki ostrożności dotyczące stosowania:

Do użytku zewnętrznego. Unikać stosowania na otwarte rany. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zużyte chusteczki należy wyrzucać do śmieci - nie należy spłukiwać chusteczek w toalecie. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.