Inaba Ciao Pakiet degustacyjny dla kota nr 1

  • ID produktu: 122672
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Inaba
  • Kod producenta: 8859387700742K
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 39,00 zł
Zestaw degustacyjny:
- Inaba Ciao Churu Chicken&Shrimp Przysmak dla kota op. 4x14g
- Inaba Ciao Churu Bites Chicken Wraps Przysmak dla kota op. 3x10g
- Inaba Ciao Juicy Bites Homestyle Broth&Calamari Mix Przysmak dla kota op. 3x11.3g
- Inaba Ciao Tuna Fillet Mix 15g
 
Wyjątkowe przysmaki Inaba Churu to japońskie przysmaki przeznaczone dla kotów. Produkowane są z wysokiej jakości składników, których pozyskanie jest ściśle kontrolowane i certyfikowane.
 
Inaba Ciao Churu Chicken&Shrimp 4x14g - Bezzbożowe przysmaki o smaku kurczaka i krewetek dla kota.
 
Churu Puree dzięki kremowej, delikatnej konsystencji zachwyci Twojego kota. Co więcej wybierając Churu masz pewność, że podajesz swojemu pupilowi produkt, który będzie nie tylko pyszny, ale także zdrowy - bez zbóż, konserwantów i sztucznych barwników.
 
Specjalnie zaprojektowane opakowanie pozwala na karmienie kota bezpośrednio z ręki. Wystarczy otworzyć tubkę i delikatnie ją ścisnąć - możesz pozwolić kotu od razu zlizywać przysmak lub  zawartość wycisnąć do miseczki.
Innym sposobem podania jest dodanie pasty do karmy suchej lub mokrej dla zwiększenia jej smakowitości.
 
Skład: woda, kurczak, tapioka, aromaty naturalne, naturalny aromat krewetek, guma guar, kolagen, witamina E, ekstrakt z zielonej herbaty

 

Inaba Ciao Churu Bites Chicken Wraps 3x10g - Niskokaloryczne bezzbożowe przysmaki z kurczakiem dla kotów.

Churu Bites dzięki połączeniu dwóch tekstur, chrupiącej "poduszeczki" wypełnionej kremowym nadzieniem, zachwycą Twojego kota. Co więcej wybierając Churu masz pewność, że podajesz swojemu pupilowi produkt, który będzie nie tylko pyszny, ale także zdrowy - bez zbóż, konserwantów i sztucznych barwników.
 
Dodatkowym atutem jest możliwość ukrycia w przysmaku tabletki lub suplementu, który zwierzak musi przyjmować.
 
Specjalnie zaprojektowane opakowanie pozwala na karmienie kota bezpośrednio z ręki.
 
Skład: kurczak 41,6%, tuńczyk 33,8%, tapioka (suszona), białko jaja w proszku, kazeinian sodu, ekstrakt z kurczaka, ekstrakt z drożdży, ekstrakt z tuńczyka, ekstrakt z zielonej herbaty
 
Inaba Ciao Juicy Bites Homestyle Broth&Calamari 3x11.3kg - miękkie przysmaki bezzbożowe z tuńczykiem i kurczakiem
 
Juicy Bites dzięki miękkiej konsystencji i wyjątkowej wilgotności zachwycą Twojego kota. Co więcej wybierając Churu masz pewność, że podajesz swojemu pupilowi produkt, który będzie nie tylko pyszny, ale także zdrowy - bez zbóż, konserwantów i sztucznych barwników.
 
Odpowiednia wielkość sprawia, że każdy pojedynczy przysmak jest idealny na jeden smaczny kęs. Dodatkowo przysmaki występują w dwóch uroczych kształtach.
 
Skład: kurczak, tuńczyk, naturalny aromat kelp, naturalny aromat tuńczyka, tapioka, naturalny aromat kalmara,suplement witaminy E, ekstrakt z zielonej herbaty, oleożywica z papryki
 
Inaba Ciao Tuna Fillet mix 15h - smakowity filet tuńczyka w bulionie (mix rodzajów, wydawane losowo)
 
Tuna Fillets dzięki połączeniu smakowitego tuńczyka i bulionu zachwycą Twojego kota. Co więcej wybierając przysmak Inaba masz pewność, że podajesz swojemu pupilowi produkt, który będzie nie tylko pyszny, ale także zdrowy - bez zbóż, konserwantów i sztucznych barwników.