Fitmin For Life Junior Large Sucha Karma dla szczeniaka op. 2x15kg MEGA-PAK

  • ID produktu: 5190
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fitmin
  • Kod producenta: 8595237008698-z2
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 260,00 zł
Pełnowartościowa karma dla szczeniąt  ras dużych.

Fitmin For Life Junior Large
to pełnowartościowa dieta dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich. W składzie posiada 63% składników pochodzenia zwierzęcego, w tym 22,5% świeżego mięsa (drób, wieprzowina, wołowina).
 
Mięso z kurczaka jest lekkie, bardzo dobrze strawne i smaczne dzięki małemu udziałowi włókien mięśniowych i zawartości kola-genu i elastyny. Jest bogate w żelazo i cynk, dwa minerały, które są ważne zwłaszcza ze względu na utlenowanie krwi i tkanek oraz dla zdrowej skóry zwierzęcia. Duża zawartość kwasu linolowego jest korzystna dla ochrony skóry, jakości sierści i układu rozrodczego.
 
Mięso wieprzowe ma wysoką wartość energetyczną. Jest źródłem wysokiej jakości białek, witamin D, E i z grupy B (zwłaszcza B12), substancji mineralnych (żelazo, cynk, fosfor) i kolagenu, który jest niezbędny dla utrzymania pięknej sierści i zdrowych stawów.
 
Mięso wołowe należy biologicznie do najbardziej wartościowych rodzajów mięsa. Jest źródłem aminokwasów esencjonalnych, żelaza i witaminy B2. Zawiera CLA (sprzężony kwas linolowy), który wspomaga wzrost masy mięśniowej i ma korzystny wpływ na układ odpornościowy organizmu.

Charakterystyka karmy
- Optymalna zawartość energii zapewnia prawidłowy rozwój kośćca
- Siarczan chondroityny i siarczan glukozaminy gwarantują prawidłowe funkcjonowanie stawów w okresie intensywnego wzrostu
- Zawiera DHA, który wspomaga rozwój komórek nerwowych
- Zbilansowane stężenie kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 dla zdrowej skóry i sierści.