Fitmin For Life Adult Mini Sucha Karma dla psa op. 2x15kg MEGA-PAK

  • ID produktu: 5032
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fitmin
  • Kod producenta: 8595237011339-z2
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 260,00 zł 260,00 zł
Pełnowartościowa karma dla dorosłych psów ras małych.

Fitmin For Life Mini Adult to pełnowartościowa dieta dla dorosłych psów małych ras. W składzie posiada 66% składników pochodzenia zwierzęcego, w tym 30% świeżego mięsa drobiowego (drób, wieprzowina, wołowina).
 
Mięso z kurczaka jest lekkie, bardzo dobrze strawne i smaczne dzięki małemu udziałowi włókien mięśniowych i zawartości kola-genu i elastyny. Jest bogate w żelazo i cynk, dwa minerały, które są ważne zwłaszcza ze względu na utlenowanie krwi i tkanek oraz dla zdrowej skóry zwierzęcia. Duża zawartość kwasu linolowego jest korzystna dla ochrony skóry, jakości sierści i układu rozrodczego.
 
Mięso wieprzowe ma wysoką wartość energetyczną. Jest źródłem wysokiej jakości białek, witamin D, E i z grupy B (zwłaszcza B12), substancji mineralnych (żelazo, cynk, fosfor) i kolagenu, który jest niezbędny dla utrzymania pięknej sierści i zdrowych stawów.
 
Mięso wołowe należy biologicznie do najbardziej wartościowych rodzajów mięsa. Jest źródłem aminokwasów esencjonalnych, żelaza i witaminy B2. Zawiera CLA (sprzężony kwas linolowy), który wspomaga wzrost masy mięśniowej i ma korzystny wpływ na układ odpornościowy organizmu.

Charakterystyka karmy
- naturalne źródło witamin i minerałów
- świeże mięso drobiowe nadaje karmie wyjątkowy smak
- wyciąg z korzenia cykorii działa jako prebiotyk wspomagający równowagę flory jelitowej
- zbilansowane stężenie kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 dla zdrowej skóry i sierści
- wyciąg z juki zmniejsza nieprzyjemny zapach odchodów