Ferribiella Salviette Chusteczki pielęgnacyjne Rose Water dla psa i kota op. 40szt.

  • szt.
  • 19,00 zł
Uniwersalne chusteczki nadające się dla praktycznie każdego zwierzaka i do różnorakich zastosowań.
 
Dla właścicieli zwierząt domowych pielęgnacyjne chusteczki są nieocenioną pomocą w dbaniu o czystość okolic oczu i uszu, do usuwania plam łzowych lub innych zabrudzeń,
w szczególności po powrocie ze spaceru do szybkiego oczyszczenia łap (przy brzydkiej pogodzie).
 
Ferribiella to włoska firma, która w swojej ofercie posiada wiele różnorakich chusteczek stworzonych dla naszych czworonożnych przyjaciół.  Różne zapachy i praktyczne opakowania pozwalają optymalnie dostosować produkt do potrzeb właścicieli psów i kotów.
 
Chusteczki Acqua di rose są przeznaczone dla wrażliwych zwierząt. Zawierają w swoim składzie wodę różaną, pantenol oraz witaminę E.
 
Destylowana woda różana czyli hydrolat pozyskiwany z płatków róż pozwala przywrócić równowagę ph sierści i skóry pupila. Włosom przywraca blask i miękkość, jednocześnie łagodząc i kojąc skórę. Woda różana ma doskonałe właściwości nawilżające co od razu zauważysz na suchej i matowej sierści psa czy kota.
 
Pantenol to uznany środek łagodzący podrażnienia skóry. Stosowany na sierść ujarzmi ją i nada blasku. 
 
Witamina E znana wszystkim jako witamina młodości również wchusteczkach odgrywa niebanalną rolę. Witamina E poprawia znacząco kondycję skóry jednocześnie nawilżając ją i natłuszczając. Poprawia również prawidłowe dotlenienie skóry pupila, co sprzyja odbudowie i porostowi zdrowych i mocnych włosów.  

Środki ostrożności dotyczące stosowania:
Do użytku zewnętrznego. Unikać stosowania na otwarte rany. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zużyte chusteczki należy wyrzucać do śmieci - nie należy spłukiwać chusteczek w toalecie. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.