Brit Premium Adult Dinner Plate GRAVY Moka Karma dla kota op. 4x85g [Data ważności 10.10.2021]

  • ID produktu: 121474
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Brit Premium Kot
  • Kod producenta: 8595602519415
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 9,00 zł 4,90 zł
Karma mokra z kawałkami mięsa w sosie dla kotów powyżej 1 roku życia.
 
Karmy mokre, dzięki wysokiej zawartości wody, sprzyjają produkcji mniej skoncentrowanego moczu, natomiast bardziej rozcieńczony mocz jest korzystny dla zapobiegania kamicy nerkowej u kotów.
 
Brit Premium Dinner Plate Gravy Cat Adult jest w postaci rozdrobionego mięsa dla dorosłych kotów. Połączenie smaków uwzględnia preferencje oraz potrzeby żywieniowe kotów. Aby zachować oryginalny smak i aromat mięsa, danie jest gotowane na parze, a delikatny sos podkreśla smak mięsa oraz dostarcza niezbędne płyny.
 
Karma przygotowana jest wyłącznie z wyselekcjonowanych rodzajów mięsa wysokiej jakości, stworzony z myślą o kotach powyżej 1 roku życia, z zwiększoną zawartością tauryny.
 
Skład:
1x z filetem z kurczaka w sosie - 82% mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego w formie filetów (8% kurczak), roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (0,4% inulina), minerały, różne cukry.
 
1x z filetem indyka w sosie - 82% mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego w formie filetów (8% kurczak), roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (0,4% inulina), minerały, różne cukry.
 
1x z filetem z wołowiny w sosie - 82% mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego w formie filetów (8% wołowiny), roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (0,4% inulina), minerały, różne cukry.
 
1x z filetem z tuńczyka w sosie - 74% mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego w formie filetów, ryby i produkty pochodne (8% w filetech z tuńczyka), roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (0,4% inulina), minerały, różne cukry. Nie zawiera barwników i konserwantów.