Beaphar Nature Guinea Pig Sucha karma dla świnki morskiej op. 1250g WYPRZEDAŻ

  • ID produktu: 10823
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beaphar
  • Kod producenta: 8711231101825
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 35,00 zł
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych świnek morskich.
 
Nature Świnka Morska to zdrowa i smaczna karma klasy Super Premium dla świnek morskich. Karma nie zawiera zbóż i wyróżnia się wysoką zawartością włókna pokarmowego. Taki skład zapewnia właściwe funkcjonowanie jelit. Zróżnicowanie składników osiągnięto przez wykorzystanie 30 różnych gatunków traw i ziół.

Nature Świnka Morska wyróżnia się wysoką zawartością witaminy C, która jest potrzebna świnkom, gdyż same nie są w stanie jej syntetyzować.
 
Podstawowym składnikiem karmy jest kanadyjskie siano z tymotki łąkowej. Wysoka zawartość włókna w diecie zapewnia właściwe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a odpowiedni stosunek wapnia do fosforu sprzyja optymalnemu działaniu pęcherza moczowego.
 
Pokarm zawiera inulinę, czyli naturalny prebiotyk, dzięki któremu jelita pracują optymalnie. Przyczynia się ona do wzrostu fizjologicznej flory jelitowej, co wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego. Dodatkowo, w składzie znajduje się ekstrakt z Yucca Schidigera odpowiadająca za niwelowanie nieprzyjemnego zapachu odchodów.

Beaphar Nature powstają w technologii Cortech. Dzięki temu specjalnemu procesowi powstają granulki w kształcie serduszek, o chropowatej, włóknistej strukturze, które sprawiają, że zęby małych zwierząt zużywają się w naturalny sposób.

Każde serduszko granulatu ma identyczny skład (All-in-one = wszystko w jednym). Dzięki temu zwierzęta nie wybierają co smaczniejszych składników z diety. Serduszka granulatu nie zawierają sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i konserwantów.