Acana Puppy Small Sucha Karma dla szczeniaka op. 6kg [Data ważności: 12.08.2023] WYPRZEDAŻ

  • ID produktu: 2995
  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: Acana Pies
  • Kod producenta: 064992502607
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 179,00 zł
Wysokiej jakości karma dla szczeniąt ras małych do 10kg.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Puppy Small to sucha karma dla szczeniaków małych ras. Przepełniona jest mięsem kurczaków z chowu bezklatkowego, indykiem, świeżymi jajami, flądrą i śledziem oraz dojrzewającymi w słońcu owocami i warzywami.
 
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.

Świeży kurczak i jego chrząstki stanowią naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu), które odpowiadają za mocne i zdrowe stawy oraz kości.

Ryby są doskonałym źródłem nieprzetworzonych kwasów Omega3 (EPA-DHA), które są niezmiernie ważne w diecie psów. Wpływają one korzystnie na wygląd skóry i sierści, a także wzmacniają nieprzepuszczalność bariery skórnej.

Wysoka zawartość białka, a niska węglowodanów sprawia, że karma jest bogata w wartości odżywcze, tak aby Twój pies cieszył się zdrowiem i szczytową formą.

Wielkość i kształt granulki został przystosowany dla szczeniaków ras małych. Rozmiar granulki został dopasowany specjalnie pod małe rasy, a więc pies przy posiłku z łatwością pogryzie karmę, dzięki czemu problem z kamieniem nazębnym znacznie się zmniejszy.