Acana Classic Adult Red Sucha Karma dla psa op. 17kg

  • ID produktu: 8696
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Acana Pies
  • Kod producenta: 064992561178
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 332,00 zł
Wysokiej jakości karma z jagnięciną, wołowiną Angus oraz wieprzowiną yorkshire dla psów wszystkich ras.
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
Acana Classic Adult Red to karma sucha dla psów wszystkich ras w każdym wieku. Przepełniona jest mięsem jagnięciny, świeżą wołowiną oraz wieprzowiną yorkshire, a także świeżymi warzywami, owocami i aromatycznymi ziołami.
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.
Wysoka zawartość mięsa w karmie - 50% - zapewnia odpowiedni poziom białka, co odpowiada naturalnej diecie psów i odżywia je zgodnie z ich anatomicznym zapotrzebowaniem na białko zwierzęce.

Świeże mięso, organy, chrząstki i szpik dostarczają naturalnych składników odżywczych, co radykalnie ogranicza konieczność suplementacji.
Formuła zawiera cięty owies, który dzięki niskiemu indeksowi glikemicznemu pomaga utrzymać odpowiedni poziom cukru we krwi.
Wielkość i kształt granulki został uśredniony tak, aby pies każdej rasy i w każdym wieku mógł sobie z nią poradzić.