Acana Adult Large Breed Sucha Karma dla psa op. 2x11.4kg MEGA-PAK

  • ID produktu: 1588
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Acana Pies
  • Kod producenta: 064992521110-z2
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 464,00 zł
Wysokiej jakości karma dla psów ras dużych powyżej 25kg z formułą ochrony stawów.
 
Acana to kanadyjska karma dla psów i kotów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Zawiera dużą zawartość mięsa w proporcjach WholePray. Obok mięsa mięśniowego w składzie znajdują się organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Formuły są bez sztucznych suplementów, za to przepełnione są świeżymi owocami i warzywami oraz ziołami, które dostarczają naturalnych składników odżywczych.
 
Acana Adult Large Breed to karma dla psów dorosłych dużych ras. Przepełniona jest mięsem drobiu z chowu bezklatkowego, świeżymi jajami ściółkowymi z lokalnych farm preriowych oraz rybami poławianymi w naturalnym środowisku w okolicach wyspy Vancouver.
 
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem, karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów. Ograniczają ilość węglowodanów i składników syntetycznych, które nie należą do naturalnej diety psa.

Świeży kurczak i jego chrząstki stanowią naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu), które odpowiadają za mocne i zdrowe stawy oraz kości. Jest to niezmiernie ważne w przypadku psów dużych ras, które z racji szybkiego wzrostu i dużej wagi obciążają swoje stawy i kości od najmłodszych lat.

Ryby są doskonałym źródłem nieprzetworzonych kwasów Omega3 (EPA-DHA), które są niezmiernie ważne w diecie psów. Wpływają one korzystnie na wygląd skóry i sierści, a także wzmacniają nieprzepuszczalność bariery skórnej.

Dzięki niskoglikemicznym warzywom i owocom, które zastępują zboża czy kukurydzę, w karmie jest bardzo ograniczona ilość węglowodanów, a co za tym idzie - podawanie Acany ogranicza ryzyko występowania nadwagi u Twojego pupila, a także różnorakich alergii.
 
Wielkość i kształt granulki został przystosowany dla dorosłych psów ras dużych. Rozmiar granulki został dopasowany specjalnie pod duże rasy, a więc pies przy posiłku nie zdoła połknąć granulki, a będzie musiał ją gryźć, dzięki czemu problem z kamieniem nazębnym znacznie się zmniejszy.